Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Jak zdobyć najlepszy ekwipunek

Xrn 5 lat temu 1 Komentarz

Tera Online Free to Play

Zapewne wielu z Was dopiero rozpoczęło swoją przygodę z Tera Online, jednak Ci którzy spędzają nieco więcej czasu przy komputerze już dobijają maksymalny, 60lvl. Zresztą ten zaszczyt czeka, każdego wytrwałego gracza. Aby przybliżyć Wam co należy zrobić, by zdobyć najlepsze możliwe wyposażenie, które da Wam szanse stanąć w szranki z słynnymi wojownikami, lub strasznymi poczwarami Arun i Shara przygotowaliśmy dla Was poradnik. Zawiera on najbardziej trafne i rzetelne informacje jak szybko i dobrze wyposażyć swoją postać.

Tera Online Sprzęt

Po osiągnięciu maksymalnego, 60 poziomu w Tera Online, będziesz gotowy aby stawić czoła prawdziwemu wyzwaniu. Zyskasz okazję by zmierzyć się z najpotężniejszymi przeciwnikami takimi jak: Kaprima, Meldita czy też sama Królowa Argon. Podczas tych walk będziesz musiał się popisać niezwykłą zręcznością i pomysłowością.

W Tera Online możesz nosić zbroje i bronie, których rodzai jest na prawdę bardzo wiele. Dobre dobieranie ekwipunku w połączeniu z Twoimi umiejętnościami pozwoli Ci się stać najpotężniejszym wojownikiem w krainie.

Możesz powiedzieć, że umiejętności są najważniejsze. Tak to racja ale pamiętaj, że bez odpowiedniego sprzętu nie zajdziesz daleko. Nawet jeśli myślisz, że twój ekwipunek jest całkiem dobry, może się okazać, że nie jest wystarczająco mocny aby pokonać kogoś innego, nawet na Twoim poziomie doświadczenia.

Poradnik – Ekwipunek

Jeden komentarz do Jak zdobyć najlepszy ekwipunek

  1. neberius napisał(a):

    Bardzo ładnie i przejrzyście przygotowany poradnik. Dobrze się czyta tylko szkoda, że nie jest coś więcej napisane o sprzęcie PvP

Dodaj komentarz