Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Status serwerów

Nie możesz się zalogować? Zastanawiasz się czy serwery są online? Nie wiesz który serwer wybrać? Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat stanu stanu wszystkich, europejskich serwerów.

Poniżej znajduję się pełna lista europejskich serwerów Tera Online z informacjami na ich temat. W zestawieniu dowiecie się czy maszyna jest aktualnie online, jakiego jest typu (PvE czy PvP), jak mocno jest obciążona oraz dla jakiej grupy graczy, konkretnej narodowości jest kierowana. Wszystkie prezentowane przez nas informacje, aktualizowane są na bieżąco i pochodzą z oficjalnej europejskiej strony wydawcy gry Tera Online.

Zazwyczaj w każdy wtorek od godziny 8:00 wykonywane są prace konserwacyjne serwerów.

Obecnie mimo, iż Killian, Fraya, Elinu i Hasmina są online – to nowi gracze nie mogą tworzyć na nich postaci. To ograniczenie zostało spowodowane przeludnieniem serwerów i wielogodzinnymi kolejkami podczas logowania. Oczywiści osoby już posiadając postacie na tych serwerach mogą grać jak do tej pory.

Rekomendowane serwery dla nowych graczy to: Zenobia (międzynarodowy – PvE), Akasha (francuski – PvE), Kaidun (niemiecki – PvE) lub Balder (międzynarodowy – PvP).

StatusNazwaTypZaludnienieJęzyk