Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Turniej 3v3

Xrn 4 lata temu Brak komentarzy

Tera Online Arena Tournament 3v3

Jak pewnie wszyscy dobrze wiedzą Tera Rising na całym świecie podzielona jest między trzech wydawców. Gameforge zajmuję się serwerami znajdującymi się w europie i to zapewne na nich większość z Was spędza swój wolny czas. Firma En Masse odpowiedzialna jest za przygotowanie rozgrywki na kontynentach obu ameryk, natomiast Hangame w Azji. I to właśnie amerykański wydawca gry przygotowuje turniej odbywający się na arenach pomiędzy zespołami trzy osobowymi. Na oficjalnej stronie Tera Online znajdziemy informację, iż w sobotę i niedzielę (8 i 9 marca) po raz pierwszy odbędzie się turniej 3v3. Ttrzydzieści dwie zamorskie drużyny wystąpią przeciwko sobie by walczyć o tytuł niezwyciężonego teamu, chwałę, oraz cenne przedmioty. Tabelę pojedynków można podejrzeć na oficjalnej stronie turnieju – Arena Tournament.

W pierwszy dzień (sobotę) drużyny będą walczyć na śmierć i życie, by wreszcie wygrać główną nagrodę – 3000 EMP (En Masse Points odpowiednik europejskiego Tera Thalers , czyli waluta za pomocą której można nabywać przedmioty w item shopie), a także pożądane przez graczy i niepublikowane wcześniej stroje ninja. W niedzielę natomiast odbędzie się ostateczny pojedynek, który każdy będzie mógł obejrzeć na Twitchu, do którego link znajdziecie tutaj – Tera Online PvP Stream. Tera-online.info jako oficjalny fansite również będzie udostępniał całą transmisję. Cztery zwycięskie drużyny z sobotnich starć zmierzą się ze sobą, by udowodnić która z nich zasługuje na miano championa.

Jeżeli jesteś fanem PvP, zastanawiasz się czy ten rodzaj rozrywki jest wystarczająco dobry w TERA, chcesz podszkolić swoje umiejętność, lub po prostu lubisz dobrze spędzić czas nie może Cie wtedy zabraknąć.

Dla polskiego oficjalnego Fansitu Tera Online tłumaczenie wykonała Marta Kramarczyk

Brak komentarzy

Dodaj komentarz