Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Masterwork – poradnik

Xrn 5 lat temu Brak komentarzy

Masterwork TERA

Nasi kochani czytelnicy przygotowaliśmy dla Was kolejny, unikalny poradnik. Tym razem rozwiewający wszystkie problemy i spory na temat „Masterworkingu”. Jeżeli jeszcze nie wiecie co to, Wasza wiedza na ten temat jest znikoma, lub po prostu chcecie zglebić swoje aktualne informacje jeszcze bardziej to znaleźliście się we właściwym miejscu. Z zamieszczonego poradnika dowiecie się wielu potrzebnych informacji, które pozwolą Wam stać się potężnymi i znaczącymi wojownikami w świecie Tera Online. A zatem nie przedłużając już niepotrzebnie zapraszam do lektury. Prosimy jeszcze o liczne komentarze, w których to będziecie zgłaszać swoje uwagi, poprawki, które powinniśmy nanieść, lub co by nas bardzo ucieszyło liczne pomysły na nowe artykuły!

Przemierzając świat TERA znajdujemy przedmioty, które można enchantować. Zdobywają wtedy nowe atrybuty, a podstawowe statystyki zwiększają się. Maksymalny poziom enchantu w zwykłym przedmiocie to +9. Item, który zostanie zmasteroworkowany może zostać ulepszony do +12. Przedmioty Masterwork rozpoznać można po przedrostku „Masterowrk”, złotej obwódce i tej ikonce: Masterwork Icon. Masterwork może zwiększyć wartość niektórych efektów (np: atak speed zostanie zwiększony z 8% do 9%).

Pamiętajmy, że masterworking daje tylko możliwość zenchantowania przedmiotu powyżej +9. Po uzyskaniu tego efektu sami będziemy musieli zenchantować nasz przedmiot do maksymalnego, aktualnie dostępnego poziomu.

Zacznijmy od Master Enigmatic Scroll. Kiedy użyjemy MES przedmiot zostanie opatrzony złotym znakiem zapytania. Kolejno należy użyć Itricate Identification Scroll (sprzedawany przez zwkyłego merchanta za 52g50s), by ściągnąć założoną enigme z itemu. Każda próba daje 3% szansy na to, że item zostanie zmasterworkowany. Średnia ilość prób tą metodą jest przewidywana na około 22, lecz czasami jeżeli nie mamy odpowiednio dużo szczęścia, nawet 300-350. Koszt każdej z nich zależy od kosztu MES na Twoim serwerze.

Masterwork Common Scroll

Masterwork Guide

Brak komentarzy

Dodaj komentarz