Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

List europejskiego wydawcy

Xrn 6 lat temu Brak komentarzy

Dzisiaj Frogster wystosował odpowiedni wpis na oficjalnej europejskiej stronie Tera Online w związku z ostatnimi pytaniami, które zadawali mu gracze całego starego kontynentu. Oto jego przetłumaczona wersja oryginał znajdziecie na tera-europe.com

Pozdrowienia dla wszystkich fanów Tera Online

W ostatni weekend, pojawiło się wiele pytan i dyskusji dotyczących ostatnich zmian w grze. Teraz jesteśmy w stanie przekazać więcej detali na temat tych kwesti.

Chcemy byście wiedzieli, że usłyszeliśmy waszą wiadomość, głośno i wyraźnie. Szczerze prosimy byście zrozumieli, że zadowolenie graczy jest dla nas najważniejsze i wszystkie wasze uwagi traktujemy bardzo poważnie.

Jak wszyscy zauważyliście, efekt krwi został usunięty z klienta OBT. Chcemy po pierwsze przeprosić za nie nagłośnienie tej sprawy wcześniej i postawienie was przed faktem dokonanym. Tworzenie i wydanie gry wymaga kooperacji wielu zespołów, więc by dać wam obszerną i dokładną odpowiedź niektóre sprawy muszą zostać najpierw przedyskutowane i przemyślane pomiędzy różnymi działami. Dlatego odpowiedzi na wasze pytanie ukazują się dopiero teraz.

Po intenswynych naradach wspólnie z naszym developerem, zdecydowaliśmy, że suwak poziomu krwi zostanie przywrócony oraz, że będzie się ona lała na ziemię podczas walki. Ta zmiana wejdzie w życie po wydaniu gry, jako patch. I by wszystko było jasne, nie poświęcimy grywalności gry, a żaden z obszarów w grze nie był i nie będzie podlegał modyfikacjom związanymi z tą zmianą.

Następna kwestia, która wielokrotnie była poruszana dotyczyła rzekomych modyfikacji pewnych fizycznych cech zbroji. Chcielibyśmy dać pewne wyobrażenie na ten temat.Rasa Elin była bardzo często wytykana przez graczy. Jej wygląd został zmieniony zarówno w amerykańskiej jak i europejskiej wersji. Nie ze względu na jakąkolwiek instytucję, ale ze względu na znaki które mogły przyciągnąć do gry podejrzanych użytkowników, a naszym obowiązkiem chronić jest najmłodszych graczy. Wszyscy współpracownicy zaangażowani w projekt zdecydowali by zapytać Bluehole Studio o rozwiązanie, a oni stworzyli nowe tekstury i wygląd dla elin. Jeśmy pewni, że wszyscy zgodzicie się że wkład wy ochronę dzieci był właściwy.

Niektórzy z was też zastanawiaja sie nad zmniejszeniem wielkości piersi niektórych ras, lub jakiejś zbroi, które nie były tak okazałe, jak kiedyś … w pierwszej koreańskiej becie. Pragniemy podkreślić, że te zmiany zostały wprowadzone we wszystkich wersjach, także amerykańskiej i koreańskiej.

Wielu z was od dawna gra w gry MMo, i jesteśmy pewni, że jesteście zaznajomieni z faktem iż ten typ gier często napotyka różne zmiany. Niestety czasami musimy, przełożyć wprowadzenie niektórych rozwiązań, bo czujemy że potrzebują więcej balansu lub testów. Tak też jest z symbolem gildi. Nigdy nie planowaliśmy usunięcia tej funkcji całkowicie. Jest to tylko tymczasowa absencja w grze, do póki nie zostanie znalezione rozwiązanie pozwalające na wlaściwe dostosowywanie tej funkcji. Chcemy uniknąć nielegalnych lub obraźliwych treści.

Aktualnie jest rozważanych wiele możliwości. Jedną z nich jest możliwość dodania cresta z oficjalnej, jednak musiał by on zostać wcześniej zatwierdzony przez osobę do tego wyznaczoną. Wszystkie rozwiązania jakie wam dostarczamy potrzebują wkładu developerów. Może to troche potrwać, ale pamiętajcie, że już nad tym pracujemy.

Ponownie przepraszamy za nie informowaliśmy was wcześniej, dołożymy wszelkich starań, aby się to więcej nie powtórzyło. Mamy nadzieję, że mamy rozwialiśmy
wasze obawy.

Życzymy wam przyjemnego ostatniego dnia otwartych testów!
Wasz zespół Frogster.

I co o tym wszystkim myślicie drodzy gracze Tera Online?

Brak komentarzy

Dodaj komentarz