Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Tera Online

Innowacyjny system walki ukierunkowanej na akcje pozwala graczom wejść w świat gdzie ich decyzje, praca zespołowa i brawurowe walki dają im szanse zostania prawdziwymi bohaterami. Dynamiczny system walki w czasie rzeczywistym daje uczucie lepszej kontroli i stałego zaangażowania w akcje. To pozycja twojej postaci i koordynacja ataków, bloków oraz uników determinuje wynik starcia, dlatego też są one bardziej intuicyjne, ekscytujące i realistyczne.

„Pierwsze MMO prawdziwej akcji…”

Tera Online czyli The Exiled Realm of Arborea to pierwsza prawdziwa gra akcji MMORPG koreańskiej firmy Bluehole Studio, która dostarczająca wszystkich aspektów znanych już nam MMO wraz z adrenaliną, intensywnością i satysfakcją wypływywającą z gier akcji. Gracze mogą w pełni kontrolować swoje postacie wykorzystując nowatorski system walki który będzie po raz pierwszy odbywał się w trybie “non-target” (brak targetu – przeciwnik nie będzie zaznaczany). Decyzje każdego gracza w Tera Online mogą zmienić równowagę sił w świecie zagrożonym przez fale ciemności, które nacierają coraz częściej i coraz silnej. To właśnie dzięki wspólnemu celowi ratowania świata 7 różnych ras w które możesz sie wcielić zrywa się walki by chronić swoje ziemie przed grasującymi potworami, mieszkańcami podziemi oraz szalonymi intrygami podstępnych bogów.


Nie ma zbyt wiele czasu – wojna już się rozpoczęła – wszystkie 7 ras specjalizujący się w ośmiu dziedzinach walki muszą zacząć współpracować by wywalczyć sobie władze. Wyposaż się, zbierz sojuszników i przejmij kontrolę nad swoim losem. Pokonuj wrogów, zdobywaj chwałę dla swojej gildii, uzyskuj poparcie społeczeństwa by mieć kontrolę nad otaczającym Cie światem jednak nie tylko militarną ale również polityczna!

Tera Online przewodnik dla początkujących

Cała akcja rozgrywa się w malowniczym świecie z zapierającymi dech w piersiach lokacjami, który powstał na ciałach dwóch śpiących bogów. Ukrywa on piękne i niedostępne górzyste tereny, palące pustynie oraz niebezpieczne dżungle. Dołącz do szeregu żołnierzy w Federacji Valkyon i walcz u boku sojuszniczych ras tworząc wraz z nimi obraz nowej, lepszej przyszłości, w której wszyscy będą czuli się bezpiecznie.

„Kontroluj politykę i gospodarkę…”

Dzięki dynamicznemu systemowi politycznemu masz olbrzymi wpływ na gospodarkę oraz jej rozwój. Możesz swobodnie wybierać sojuszników i wrogów oraz zrywać i naprawiać stosunki z nimi podczas gry. Praca zespołowa jest ważniejsza niż wybrana rasa czy klasa postaci.

Byś jeszcze bardziej mógł odczuć świat akcji który oferuje Tera Online – do poruszania swoją postacią, do walki z potworami lub innymi graczami możesz używać nie tylko klawiatury i myszki ale również pada, joysticka i innych kontrolerów USB dzięki którym gra będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca.

Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: Intel Core Duo 2 Processor
Pamięć: 2 GB RAM
Karta grafiki: NVidia GeForce 7600 lub ATI Radeon X1800 GTO


ArtworksScreenshotsVideosWallpapers