Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Rasy

Malowniczy świat Tera Online możesz zwiedzać grając jedną z 7 ras dostępnych w grze. Poznaj każda z nich i zdecyduj, która z nich sprawi Ci najwięcej radości oraz dzięki której odniesiesz spektakularne zwycięstwa.

AmanAman

Ze względu na swoją wielką, muskularną budowę ciała, hart ducha, który zyskali walcząc przez wieki z gigantami oraz miłość do ojczyzny i swoich braci w są nieocenioną pomocą podczas obecnej wojny.

Więcej

CastanicCastanic

Znani ze swojego porywczego temperamentu i słynnego Honorowego Kodeksu, już niejednokrotnie pokazali, że są wytrawnymi wojownikami lecz gdy zajdzie się im za skórę można tego srogo pożałować.

Więcej

HumanHuman

Stworzeni na podobieństwo i z kaprysu bogów. W współczesnym świecie przewodniczą całej Federacji, prowadząc sojuszników do boju, a ich wojownicy, łucznicy i magowie nie mają sobie równych.

Więcej

PoporiPopori

Stworzeni przez Elin w celu ratowania całej natury świata podczas niszczącej wojny Amanów. Mają postać przytulnych kudłatych stworzeń, jednak są oni wytrawnymi wojownikami oraz lekarzami.

Więcej

BaracaBaraca

Ich encyklopedyczna wiedza o świecie Tera Online, historii i kulturach, wraz z ich skłonnością do zapisywania praktycznie wszystkiego, tworzy z nich wartościowych naukowców oraz wojowników.

Więcej

ElvesElves

Udało im się przetrwać wielki konflikt nieśmiertelnych i zamieszkać w najpiękniejszym po dziś dzień mieście, Allemanthei. Jako posiadacze “Rdzenia” wychowują i szkolą najlepszych magów obecnej wojny.

Więcej

ElinElin

Elin to niewielkie, lecz bardzo wojownicze stworzenia, zostały stworzone przez sprytną boginię, by pomogły utrzymywać porządek na ziemiach Tera Online. To one pobudziły pierwiastek życia w popori.

Więcej