Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Klasy

Malowniczy świat Tera Online możesz zwiedzać grając jedna z 8 klas dostępnych w grze. Poznaj każda z nich i zdecyduj, która z nich sprawi Ci najwięcej radości oraz dzięki której odniesiesz spektakularne zwycięstwa.

LancerLancer

Zadaniem lancera jest ochrona grupy przed atakami wroga, posiada on umiejętności dzięki którym zatrzymuje przy sobie przeciwnika, dając innym postaciom czas i sposobność na zabicie go.

Więcej

SlayerSlayer

Łączy on w sobie niespotykaną mobilność i siłę, a jego niezwykle potężne ataki sprawiają, że gra w pojedynkę przestaje być problemem, lecz świetnie sprawdza się również w roli członka drużyny.

Więcej

ArcherArcher

Ci niezwykle sprytni wojownicy zostawiają za sobą setki przebitych strzałami ofiar w świecie Tera Online. Dzięki niezwykłej precyzji, znajomości wielu taktyk i szybkości, wiele z nich umiera nim dobędzie broń.

Więcej

Mystic

To właśnie on często ratuje wszystkich członków drużyny, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, utrzymując ich przy życiu do momentu, aż drużyna ponownie wróci do kontrolowanego starcia.

Więcej

BerserkerBerserker

Ci potężni wojownicy dzierżący ogromne topory, niejednokrotnie samą swoją obecnością wprowadzają zamęt w szeregach wroga,a dzięki swojej żądzy krwi nie boją się żadnych wyzwań.

Więcej

WarriorWarrior

Zawsze zachodzi wroga od tyłu i atakuje, nim ten zdąży obrócić się z kontratakiem. Zwinne ruchy i szybkie uniki warriora ułatwiają utrzymanie potworów przy sobie, unikając jakichkolwiek obrażeń.

Więcej

SorcererSorcerer

Choć umiejętności przetrwania sorcerera nie należą do najlepszych, to posiadana przez niego siła, czerpana ze wszystkich żywiołów sprawia, że kilkoma precyzyjnymi czarami powala nawet najtwardsze bestie.

Więcej

PriestPriest

Jako pokorny sługa bogów, zyskuje on ich błogosławieństwo w swoich działaniach na ziemi. Jest on narzędziem w ich rękach w świecie śmiertelników. Zawsze staje po stronie potrzebujących.

Więcej