Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Fraywind Canyon – Poradnik

Xrn 4 lata temu 1 Komentarz

Tera Rising PvP

Jako, że w dziale PvP na naszym portalu nie ma jeszcze zbyt wiele informacji, postanowiliśmy przygotować coś specjalnie osób lubiących pojedynki i innymi graczami. Poradnik na temat jednego z battlegroundów o nazwie Fraywind Canyon zawiera niezbędne informacje potrzebne każdemu wojownikowi, który chce dowiedzieć się wszystkiego o aspektach PvP w Tera Online. Nie przedłużając więcej zapraszam gorąco do przeczytania. Zobaczcie i oceńcie sami.

Frawyind Canyon jest to jeden z obecnie dostępnych battleground’ów w świecie Tera Online. Dwie dziesięcioosobowe drużyny ścierają się przeciwko sobie by udowodnić, która z nich jest lepsza i zasługuje na tytuł zwycięscy. Zasady są piekielnie proste, ponieważ pierwsza drużyna, która zdobędzie 5000 punktów wygrywa. W poniższym poradniku znajdziesz wytłumaczenia niektórych kwestii oraz podpowiedzi w jaki sposób zyskać przewagę nad przeciwnikiem.

Tera Battleground Point

Jak dołączyć do pojedynku

Aby móc wziąć udział w Fraywind Canyon musisz posiadać 60lvl, oraz zapisać się w dostępnym w grze Battleground Matching. Skrót do tej opcji znajduje się pod kompasem (ikona z dwoma skrzyżowanymi toporami).

Tera Battleground Point

W dolnym lewym rogu okna zapisu znajdziesz również opcję „able to lead battle”. Zaznaczając ją wyrażasz chęć bycia liderem, który posiada dodatkowe obowiązki. Ma on również znaczny wpływ na losy bitwy, dzięki swoim umiejętnościom, o których przeczytasz w dalszej części tego poradnika. Leader, który poprowadzi swoją drużynę po zwycięstwo w nagrodę otrzyma podwójną ilość Bellicarium Credits.

Czytaj dalej o Fraywind Canyon

Dla polskiego oficjalnego Fansitu Tera Online tłumaczenie wykonała Marta Kramarczyk

Jeden komentarz do Fraywind Canyon – Poradnik

  1. neberius napisał(a):

    Planujecie jakoś niedługo dodać drugie bg to z oblężeniem zamku 😀 ? Bo ten poradnik czytało się super, ale tamto bg jest znacznie bardziej rozbudowane i czekam co macie do powiedzenia w tym temacie 😛

Dodaj komentarz