TERA ktos do gry kilka pytan o aktualny stan gry

Nowości ze świata Tera-Online

TERA ktos do gry kilka pytan o aktualny stan gry

Postprzez lewusek » 08 lip 2017 18:30

Witam wiem ze takich tematow sporo ale chcialbym aktualne info.

Gra ktos ? bo samotna gra to nudna gra :D

Wlasnie koncze patchowac i chce pograc, planuje zrobic sorca dobry wybor ?

- Jak szybko wbija sie max lvl ? Przy codziennej grze ?
- Faktycznie bez wydawania realnej gotowki mozna cos osiagnac ?
- Jaki serwer? slyszalem ze niejaki killian pvp ale czy dam rade expic na serwie pvp ?

Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam. :)
lewusek

0

Level: 0

Re: TERA ktos do gry kilka pytan o aktualny stan gry

Postprzez Narcos » 28 lip 2017 11:53

Gra ktos ? bo samotna gra to nudna gra :D

Wlasnie koncze patchowac i chce pograc, planuje zrobic sorca dobry wybor ?

- Jak szybko wbija sie max lvl ? Przy codziennej grze ?
- Faktycznie bez wydawania realnej gotowki mozna cos osiagnac ?
- Jaki serwer? slyszalem ze niejaki killian pvp ale czy dam rade expic na serwie pvp ?

Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam. :)

Cześć!

Na fomum jestem nowy, ale gram od 3 lat w tere, w sumie cały czas jedną postacią.
Obecnie wbijanie na end game czyli 65 lvl to kwestia max 3 dni grania, a można i szybciej grając na arenach pvp. Questami bardzo szybko wejdziesz na odpowiedni lvl, tylko że potem, moim zdaniem gra traci urok. Brak contentu na end game sprawiła że jako gracz rpg nudzę się niemiłosiernie, zwłaszcza od czasu kiedy moja gildia przeniosła się do innych gier :(

Bez wydawania realnej gotówki zagrasz bardzo przyjemnie. Fakt że będzie to casual, ale jeśli ktoś wydaje kasę, to moim zdaniem gra na prawdę na wysokim poziomie i spędza z grą bardzo dużo czasu. (kasę wydajesz głównie na ciuch i abonamenty pozwalające na np. częstsze odwiedzanie instancji. Ale nawet bez abonamentów, nie jestem w stanie obskoczyć wszystkich dungów - za dużo czasu to zjada).

Kilian. Anglojęzyczny a to że to PVP nie przeszkadza w graniu rpg. PVE jest spoko, ale tam nie ma jakichś wybitnych różnic, prócz tego że nie pobijesz się ze zbyt wieloma osobami.
Narcos
Berserker

60

Klasa: Berserker

Level: 60

Rasa: Humans
Serwer: Killian - PvP

Powrót do Tera Online - Informacje