Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Crafting – poradnik

Xrn 5 lat temu 1 Komentarz

Tera Online Crafting

Zapewne wielu z Was drodzy czytelnicy szykuje się do startu darmowej Tery Online. Już jutro o godzinie dwunastej według zapewnień Gameforge wystartują serwery, na które zalogujemy się bez ponoszenia żadnych kosztów. By umilić Wam owe wyczekiwanie, przygotowaliśmy poradnik.

Zapewne zastanawiacie się czy istnieje coś takiego jak Crafting w Tera Online. Oczywiście, że tak! Jest on bardzo rozbudowany, i wnosi wiele dobrego do gry.

Ekwipunek w Tera Online może być pozyskiwany z zabitych potworów, zadań oraz z craftingu. Kiedy zdobywasz kolejne poziomy, wypadanie ciekawych przedmiotów staje się rzadsze, a ich statystyki mogą być nie takie jakich szukasz, chyba że zabijasz bossy raidowe. Często jednak istnieje silna rywalizacja o bossów z których wypadają najlepsze przedmioty i większość graczy po prostu nie jest w stanie dokonać tego tak często, aby zaspokoić swoje potrzeby związane z ekwipunkiem.

Zadania dzięki którym możemy zdobywać przedmioty są przeważnie jednorazowe. Wyposażenie które otrzymujemy w nagrodę jest bardzo użyteczne, ale przedmioty te nie należą do najwyższej półki, a takich właśnie pragnie większość graczy. Wytwarzanie przedmiotów daje graczom alternatywę. Wymaga materiałów, jak i przepisów, dodatkowo wymagane jest laboratorium rzemieślnicze jak kuźnia czy szwalnia. Elementy ekwipunku w Tera Online są podzielone w odniesieniu do jakości:

pospolite(białe), niepospolite(zielone), rzadkie(niebieskie), legendarne(pomarańczowe).

Dlaczego warto wytwarzać przedmioty?

Najlepszy sprzęt w Tera Online można znaleźć w truchłach poległych bossów, ale ten który stworzymy samodzielnie jest niezwykle użyteczny i przynosi szczególnie wiele radości. Możesz wykonywać rzadkie przedmioty już od samego początku. W teorii wytworzone przedmioty mogą być ulepszane do woli. Udoskonalanie jest hazardem, każda próba pochłania surowce, nie dając gwarancji powodzenia. Im wyższy poziom ulepszenia przedmiotu, tym wyższe ryzyko niepowodzenia.

Poradnik – Crafting

Jeden komentarz do Crafting – poradnik

  1. arili napisał(a):

    W poradniku trzeba jeszcze dodać, że prędzej 5 razy znajdę item w instancji zanim go wykrafce ze względu na ilość potrzebnych run.

    Craft jest mocno skopany co mnie boli.

Dodaj komentarz