Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Corsairs’ Stronghold – Poradnik

Xrn 4 lata temu 1 Komentarz

Tera Rising Corsairs Stronghold

Na wstępie chcieliśmy przeprosić, że tak dawno nie publikowaliśmy żadnych informacji z świata Tera Online. Jednak na swoje usprawiedliwienie mamy coś naprawdę niezwykłego i unikalnego. Cały tydzień poświeciliśmy na przygotowanie unikalnego poradnika odnośnie dwudziestoosobowego battlegrounda. Zawiera on wszystkie niezbędne i podstawowe informację, oraz przetestowane przez nas taktyki obrony i ataku fortecy. Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Jeżeli po jego przeczytaniu będziecie mieli jakiekolwiek uwagi, lub znacie inne sposoby rozrywki piszcie o tym w komentarzach i na naszym forum. Z chęcią dołączymy je do zgromadzonej wiedzy.

Corsairs’ Stronghold to drugi po Frawyind Canyon battleground w Tera Online. Tym razem naprzeciwko siebie staną dwie, aż dwudziestoosobowe drużyny. Zadania każdej z nich będą zróżnicowane. Jedna ze stron zajmie się obroną fortecy, natomiast druga atakiem na jej mury. W centrum zamku znajduję się kryształ, który posiada 7000 punktów życia. Po zniszczeniu kryształu przez stronę atakującą, lub upływie 15 min role zostaną zamienione. Drużyna, która wcześniej broniła fortecy przystąpi do natarcia i odwrotnie. Wojownicy którzy rozbiją kryształ w krótszym czasie, lub zadadzą mu więcej obrażeń zostaną zwycięscami.

Jak dołączyć do pojedynku

Walczyć w starciach Corsairs’ Stronghold można już od 30 poziomu. Aby dołączyć do jednej ze stron należy zapisać się w dostępnym w grze Battleground Matching (ikona z dwoma skrzyżowanymi toporami po kompasem). Nie przejmuj się, iż Twoje wyposażenie i poziom jest niższy od rywali. Każdy gracz dołączający do pojedynku otrzyma 60 poziom doświadczenia i wyposażenie pozwalające stanąć w szranki z innymi na równych zasadach. Jedynie kryształy i liczba umiejętności, które posiadamy nie ulegnie zmianie.

Tera Battleground Point

W dolnym lewym rogu okna zapisu znajdziesz również opcję „able to lead battle”. Zaznaczając ją wyrażasz chęć bycia liderem, który posiada dodatkowe obowiązki. Ma on również znaczny wpływ na losy bitwy, dzięki swoim umiejętnościom, o których przeczytasz w dalszej części tego poradnika. Leader, który poprowadzi swoją drużynę po zwycięstwo w nagrodę otrzyma podwójną ilość Bellicarium credits.

Czytaj dalej o Corsairs’ Stronghold

Jeden komentarz do Corsairs’ Stronghold – Poradnik

  1. erroorre napisał(a):

    A jak się ten Q niechcący anulowało to jak go przywrócić? Da się oczywiście?

Dodaj komentarz