Tera-online.info

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

The Nexus

Argoni znaleźli sposób by przedzierać się coraz dalej. Czy jesteś na tyle odważny, na tyle silny by stawić im czoła? Walcz z nadciągającą plagą, zyskuj szacunek innych i zdobywaj nowe unikalne przedmioty.

Nexus to tajemnicze zjawisko, które pojawia się od czasu do czasu w regionach Kanobian Front Line, Argonea i Kargonea of Val Kaeli. Prawdopodobnie wykorzystane jest ono przez fale potworów jako sposób na zalanie i zbezczeszczenie tych obszarów. To nowe potencjalne zagrożenie pojawiło się u szczytu wojny Argon. Czy masz na tyle odwagi aby pomóc zatrzymać ten atak?

Tera nexus

Jak Działa Nexus?

Sześć do ośmiu Nexusów losowo pojawia się w okolicach Kanobian Front Line, Argonea i Kargonea of Val Kaeli. Każdy z nich jest podzielony na trzy fazy. Gdy pokonasz wszystkie potwory w poszczególnej fazie Nexusa, automatycznie się on zamknie, a kolejny pojawi się gdzieś w okolicy.

Separator

Nexus Tera Online

Jak to zatrzymać ?

Podczas wejścia w obszar, który jest atakowany wszyscy gracze zostaną automatycznie przydzieleni do jednej grupy. Patrz na swoją mapę, a odnajdziesz na niej zaznaczone bramy przeklętej krainy. Gdy wejdziesz na obszar bitwy zostaną Ci przydzielone misje związane z tym dziwnym terenem. W każdej z poszczególnych faz otrzymasz inne zadania.

Separator

Tera Jawellery

Złoto, biżuteria i dobra reputacja

Pomoc Agnitorom w zatrzymaniu zagrożenia może zapewnić Ci specjalne nagrody. Wykonywanie misi codziennie zwiększysz Twoja reputację, dzięki czemu zdobędziesz nowe wierzchowce, unikalny ekwipunek, oraz znacznie więcej w zależności od tego jak bardzo będziesz szanowany. Są również przewidywane dodatkowe nagrody dla graczy, którzy wykonają wszystkie 3 automatycznie przydzielone im zadania w tym samym dniu.

Separator

Reputation

Wartości i punkty Reputacji

Niektóre nacje lub osoby mogą być Ci bardziej przychylne niż inne. Dbaj o swoją reputację, wykonując najróżniejsze zadanie, bo to dzięki niej będziesz bardziej szanowany, a co za tym idzie będziesz mógł zdobywać nowe unikalne przedmioty, receptury i o wiele wiele więcej!